Serkan Yazıcı’dan ayrımsız hizmet taahhüdü

MUĞLA (İGFA) – 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri’nden önce siyasiler tarafından Türkiye’nin birçok yerinde “Cumhuriyetin Kalesi” olarak bilinen yerler, sağlanan mutabakatla “İttifak Kalesi” ne dönüştürüldü.
Yapılan mutabakatın ardından ülke genelinde politik – ideolojik propaganda kaybetti, hakim güç, vatandaşın da desteğiyle kazandı.
Seçmen ve adayların siyasi rozetlerini bir kenarı bırakıp vatan, millet ve devleti ön plana çıkardığı takdirde Türkiye’nin kazandığı bir seçim ülkeyi bekliyor.


Bilinçli siyasetin dikkat çeken isimlerinden AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı yerel seçimlere kısa bir süre kala bu görüşü ile diğer adaylar arasından sıyrılıyor.
Seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da sonrası da sadece kendisine oy verenlere değil, oy vermeyenler dahil, herkese hizmet edeceğini taahhüt edip bu konuda söz veren Yazıcı, Marmaris’in geleceği için çalışmalarını sürdürüyor.

Sadece partisine değil Marmaris halkının tamamına ayrım yapmadan hizmet edeceğini açıklayan Serkan Yazıcı, her fırsatta yaptığı açık hava toplantılarında vatandaşın sorunlarını dinliyor.
“Başkanlığımızda sorunsuz dertsiz huzurlu bir şekilde yaşayacaksınız” ifadelerini kullanan Yazıcı, “Belediyeniz sizlerin hep yanında olacak. Taleplerinize hızlı cevap verecek. 12 turizm hedefimizle herkes kazanacak. Sizler de kazanacaksınız, ilçemiz de kazanacak, ülkemiz de kazanacak. Size Serkan Yazıcı sözü veriyorum.” ifadeleri ile konuya verdiği önemi sıklıkla dile getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x